Новим Головою Правління Укркоопспілки обрано Василя Дмитровича Гончаренка

18 сентября 2013 - Admin
article1038.jpg

У вівторок, 17 вересня, на других зборах Ради Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств першого скликання обрано нового Голову Правління Укркоопспілки. Ним став член Ради, голова правління Донецької облспоживспілки Василь Дмитрович Гончаренко. За це рішення одностайно проголосували усі 126 делегатів-членів Ради, присутніх на зборах.

У вівторок, 17 вересня, на других зборах Ради Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств першого скликання обрано нового Голову Правління Укркоопспілки.Ним став член Ради, голова правління Донецької облспоживспілки Василь Дмитрович Гончаренко. За це рішення одностайно проголосували усі 126 делегатів-членів Ради, присутніх на зборах.

Кандидатура Василя Гончаренка була висунута згідно з рішенням, прийнятим на нараді голів правлінь спілок споживчих товариств АР Крим та областей-членів Укркоопспілки.

У своєму виступі новопризначений Голова Правління відзначив, що буде продовжувати курс модернізації і розвитку споживчої кооперації України, який задав його попередник.

«Споживча кооперація України має великий потенціал, і я переконаний, що з кожним роком система буде рости і міцнішати, - зазначив Василь Гончаренко. – Я, в свою чергу, як людина не нова в кооперації, докладу зусиль і буду працювати, аби рух вперед продовжувався».

Василь Дмитрович Гончаренко має понад 40-річний досвід роботи в системі споживчої кооперації. Пройшов трудовий шлях від інструктора відділу організаційно-масової роботи і директора універмагу до керівних посад в кооперативних структурах. З 1999 року до сьогодні був беззмінним головою правління Донецької облспоживспілки. Має почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України», нагороджений медаллю «10 років незалежності України» (2001р.), почесним знаком Донецької облспоживспілки «За заслуги» (2005р.), Грамотою Верховної Ради України (2007р.), орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира І ст. (2009р) та орденом Данила Галицького (2011р.)

← Назад